Czy zatrudnić projektanta wnętrz? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób planujących remont swojego mieszkania lub domu. Przygotowałam 7 pytań dotyczących umiejętności jakimi trzeba się wykazać przy projektowaniu przestrzeni mieszkalnej tak aby później żyło się nam w niej dobrze i pięknie.

Jeśli choć na jedno z pytań odpowiesz NIE z całego serca radzę zatrudnić kogoś, kto swoją wiedzą i doświadczeniem pomoże Ci w przejściu przez wszystkie etapy remontu, bez straty czasu oraz pieniędzy na poprawki powstałych błędów podczas realizacji. 

Oto pytania: 

Czy masz chęci i czas, który możesz poświęcić na wybieranie, organizowanie,   nadzorowanie?

Czy masz wyobraźnię przestrzenną i podstawową wiedzę o materiałoznastwie oraz pracach wykończeniowych?

 

 

Czy dokładnie wiesz co, gdzie, w jakim stylu i nie ma mowy by ktokolwiek mógłby Cię przekonać do zmiany zdania?

Posiadasz samodzielną i myślącą ekipę remontową, która od A do Z przeprowadzi Cię przez nadchodzący armagedon i doradzi w strategicznych momentach?

Umiesz planować i masz wiedzę jak etap po etapie powinny przebiegać prace remontowe?

Czy wiesz jak funkcjonalnie zaplanować przestrzeń w pomieszczeniach by później każda czynność przebiegała płynnie i naturalnie?

Czy zdajesz sobie sprawę jak ważne jest rozmieszczenie punktów świetlnych oraz włączników i gniazd elektrycznych dla późniejszej wygody korzystania z pomieszczeń – umiesz to zaplanować?

 

Marta Potulska 

Projektant wnętrz, fotograf, grafik.

Projektuje wnętrza, zajmuje się designem oraz identyfikacją wizualną. Jest również doświadczonym fotografem i grafikiem. Szczęśliwa opiekunka królika Serdelka.

Tel. 692 895 075