Projektowanie wnętrz jest jedną z dziedzin bardzo mi bliskich. Ze względu na potrzeby rynku w ofercie MSTUDIO znalazł się również home staging.
Aranżuję domy i mieszkania osób prywatnych. Bywają ogromne domy ale częstym i wcale nie łatwiejszym projektem są mikro mieszkanka, w których trzeba z głową dysponować przestrzenią, tak by właściciel czuł się dobrze i swobodnie w swoich przysłowiowych czterech ścianach.
Projektuję również przestrzeń użyteczności publicznej np. szkoły, przychodnie, gabinety lekarskie, biura, sklepy. Każdy projekt wnętrza jest podzielony na etapy aby Klient mógł wybrać na jakim etapie będzie potrzebować mojej pomocy oraz by prace postępowały zgodnie z harmonogramem i nie generowały zbędnego chaosu.

I tak projektowanie wnętrz podzielone jest na:

1. Projekt funkcjonalny

W tej części projektu aranżowana jest przestrzeń zgodnie z potrzebami Klienta ale również z zachowaniem ciągów roboczych, pieszych itp. Na życzenie klienta na tym etapie projektowana jest część elektryczna czyli wszystkie punkty oświetleniowe (górne boczne, dekoracyjne w zabudowach k-g), gniazdka, włączniki itd.

2. Projekt koncepcyjny

Projekt koncepcyjny jest wzbogaceniem projektu funkcjonalnego o propozycje kolorystyczne, materiałowe dotyczące ścian, posadzek, mebli, sprzętów jak i dodatków.
Elementem końcowym są wizualizacje 2D lub 3D poszczególnych pomieszczeń.

3. Projekt aranżacyjny

Projekt aranżacyjny składa się ze wszystkich elementów projektu funkcjonalnego i koncepcyjnego ale dodatkowo zawiera szczegółowe zestawienie materiałów wykończenia i wyposażenia wnętrza (farby, tapety, okładziny ścienne, meble, dodatki dekoracyjne, elementy oświetlenia itp. Projekt ten dodatkowo obejmuje rysunki wraz z wymiarami projektowanych zabudów kartonowo-gipsowych, meblowych, sufitów podwieszanych.

4. Nadzór autorski

Jeśli zajdzie taka potrzeba prowadzę również nadzór autorski nad wykonaniem remontu ale również mebli zgodnie z projektem.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub umówić spotkanie