Witajcie jestem Marta, jestem projektantem wnętrz, grafikiem i fotografem, a to mój nowy projekt – blog o remontach, projektowaniu wnętrz, designie, trendach, stylu, kolorach lub ich braku, roli światła w naszym życiu, estetyce i funkcjonalności. Troszkę też o sztuce z przerwą na snucie fotograficznych opowieści o tym co nas otacza czyli o pięknie tym zwykłym i niezwykłym. Jednak przede wszystkim będzie to blog / poradnik.

Mam nadzieję, że pomogę Wam odpowiedzieć sobie na wiele pytań z różnych dziedzin (np. jak przygotować się do sesji zdjęciowej lub jak przygotować się do remontu, a może jak fotografować swoje pociechy), może zainspiruję a czasem wywołam uśmiech na twarzy 🙂

Tymczasem troszkę o mnie…

Jak pewnie niedługo zauważycie kocham zwierzęta i naturę, to z niej czerpię siłę oraz wiele inspiracji. To ona daje mi wytchnienie i spokój. Jestem szczęśliwą posiadaczką Serdelka, królika o wielkim sercu i małej odwadze oraz stada wróbli i sikorek za oknem  🙂 Uwielbiam podróże, te małe i duże.

Od lat projektuję z ludźmi i dla ludzi. Z ludźmi bo zawsze słucham potrzeb, marzeń i oczekiwań Klienta bez względu czy projektuję dom jednorodzinny, pokój czy tworzę identyfikację wizualną nowo powstającej marki. Wszystkie te dziedziny przenikają się, łączą i uzupełniają.

Mam wiele realizacji za sobą, takich drobnych jak i dużych wielomiesięcznych przedsięwzięć. Uwielbiam tworzyć i lubię wierzyć, że dzięki mojej pracy wprowadzam harmonię i szczęście do domów.

 

Marta Potulska 

Projektant wnętrz, fotograf, grafik.

Projektuje wnętrza, zajmuje się designem oraz identyfikacją wizualną. Jest również doświadczonym fotografem i grafikiem. Szczęśliwa opiekunka królika Serdelka.

Tel. 692 895 075